Pasza dla królików - jaką wybrać?

Pasza dla królików - jaką wybrać?

Bez względu na to, jaki cel ma hodowla królików, pasza dla nich odgrywa kluczową rolę w ich wzroście, kondycji futra czy żywotności. Podpowiadamy, jaką paszę dla królików wybrać i jakie gotowe rozwiązania znajdziecie na www.farmer-pasze.pl?

Pasza dla królików - gdzie kupić? 

W naszej działalności nie zapominamy również o mniejszych zwierzętach, których hodowla także wymaga odpowiedniego zaangażowania oraz wiedzy. Karma dla królików hodowlanych różni się od tej sprzedawanej w sklepach zoologicznych, dlatego prowadząc nawet niewielkie gospodarstwo, warto być w stałym kontakcie z producentem pasz dla zwierząt. Przed jej zakupem, warto określić płeć królików, ich wiek oraz cel hodowli. Dostarczamy paszę dla królików na cały okres rozrodu i tuczy, także taką, która zapewni zwierzęciu nienaganne i lśniące futro.

Pokarm dla królików hodowlanych - jaki skład? 

Przede wszystkim… naturalny! Odpowiednia wiedza o potrzebach zwierząt daje nam możliwość przygotowania mieszkanek, pasz czy granulatów z wymaganą zawartością białka, tłuszczu, włókna surowego, witamin, a także minerałów. Profesjonalnie przygotowane pasze oszczędzają czas hodowcy, który nie musi już samodzielnie przygotowywać pokarmu dla królików. Ważne, aby dbał o proporcje jedzenia, czas jego podawania oraz dostęp do świeżej wody. Te wszystkie wytyczne otrzymasz wraz z zamówioną paszą, której zawartość to wyselekcjonowane składniki powstałe z natury. Pełnowartościowe posiłki wpływają na jakość i smak mięsa, jeśli celem Twojej hodowli jest tucz. Dobrze zbilansowana dieta ogranicza także problemy zdrowotne zwierząt, wpływa pozytywnie na perystaltykę jelit oraz gwarantuje codzienny przyrost. 

Pasza dla królików Farmer Pasze. 

Pokarm dla królików w naszej ofercie dostępny występuje jako:
-    pasza, 
-    granulaty dla królików,
-    gotowe mieszanki. 

Każdy rodzaj pasz posiada wszelkie niezbędne atesty, które gwarantują bezpieczeństwo i są oznaką jakości. Wolny od cukru, soli oraz tanich uzupełniaczy takich jak soja, pokarm doskonale sprawdzi się także w przypadku królików wystawowych, których hodowcy wymagają najwyższej jakości pasz. W pełni profesjonalna produkcja daje możliwość uzyskania powtarzalnych mieszanek ze sprawdzonym składem, co jest niezwykle ważne w przypadku dużych gospodarstw z tradycjami. 

Znając potrzeby hodowców, a także doskonale orientując się w potrzebach zwierząt, jesteśmy w stanie zagwarantować bezpieczny i zdrowy chów królików, którego kluczowym czynnikiem jest pasza stworzona przez profesjonalistów i wielkich miłośników zwierząt i pasjonatów rolnictwa. 

Produkty dla hodowli królików